6 Mayıs 2014

Konya Sidar

ile jigolo

Selam ben Konya jigolo Sidar.Doğum gününüzde partileriniz de tatil zamanlarınızda gece hayatınızda ve arzuladığınız cinsel erotizmi kışkırtıcı fantezinizi heyecanınızı arzularınızı yaşamak için Konya jigolo ajansına başvurun, bunda geç değil tam vakiti.Saatlik,gecelik,günlük,haftalık eskort,partner, kavalye hizmeti alabilirsiniz..

Konya jigolo sitesinde parner hizmeti vermekteyim,Karşılıklı görüş birleşiminden oluşan saygı çerçevesi içerisinde paylaşılacak bir hayat altında ve daha da ilerisini titizlikle yapmaktayım…Telefonla müzakerelerde yalnızca Tabiri caizse tüm cinsel ve özel yaşantımızla alakalı sıkıntılarınızı çekinmeden çözüm üretmek emeliyle paylaşabilirsiniz.

Unutmayın ki! ajansa kayıt olmadan rentboy olamazsınız,Her vakit hayatınızdaki insanların eksikliğini dolduracak,
sizi yalnızca siz gibi anlayacak hizmet hesabına Profesyonel Birini Arıyorsanız Bana Ulasabilirsiniz.

Tenim beyaz, vajinam pespembe, dudaklarım şeker gibidir. Cildimde koyu bir bölge kesinlikle yok. İnanmakta zorlandığınızı düşündüğüm için görüntülü aramayla tanışma imkanımız var ama sadece geyik olsun diye arayanlarla çok kötü oluruz uyarayım. Konya jigolo arıyorum seansına gerçekten katılma niyetindeyseniz ve pazarlık yapmayacaksanız beni arayın.