19 Ağustos 2014

Recep Bitlis

ile jigolo

Bitlisli Recepten tüm Bitlis jigolo arayan bayanlara selamlar.Ajansa başvuru yaparak erkek arayan olgun ve zengin dul kadınlarla birlikte olmak isteyen biriyim.Hep yaşlı kadınlardan hoşlandım nedenini bilmiyorum ama arzularım bu halde.Küçük bir şehirdeyim herkes birbirini tanıyor o yüzden ilan vermek mantıklı geldi.

Maalesef ki bunu fırsat bilen jigolo dolandırıcıları insanların duygularıyla oynayarak haksız yere paralarını almaktadırlar.Tabi ki de ortada maddi kazanç varken bunun daha kolay olabileceği bir aşikar.

Bir arkadaşla tanıştım Bitlisli,kendisinin bu işi zevk için yapmak istediğini yalnız başına bir takım şeyler geldiğini ve parasını kaptırdığını dile getirdi.Nitekim Bitlis jigolo ajansı ne demek diye soru yöneltsem aslında cevabını kendisi dahi bilmemektedir.

Bitlis jigolo kayıt sitelerine başvuruda bulunduğunu ve Bitlis’e gelip jigolo Bitlis ajanslarına kaydolmayı düşündüğünü de söyledi.Fakat başına gelen olaylardan sonra bu işten soğuduğunu söyledi. Ciddi gerçek olgun bayanların başvurduğu yerleri tercih edin.Şimdiden herkese başarılar.