15 Kasım 2021

Jigolo ajansı tavsiyeleri

ile jigolo

Doğru Sitede Jigolo ajansı Başvurusu Başarının Anahtarı

Kimse başarısız olmak için bir işe girişmez, herkesin işe başlarken hayalleri ve umutları vardır. Bu hayallerin gerçekleşmesinde yine o kişinin davranışları ve izlediği yol etkilidir. Doğru sitede jigolo başvurusu başarının anahtarı olarak kabul edilir. Size sayısız vaatlerde bulunan onlarca platform görebilirsiniz. Bu ortamlarda dikkat edeceğiniz sitenin sıralaması ve içeriğidir. İlk sıralardaki platformlarda tanıtımın maliyeti belki bir miktar daha yüksektir ama geri dönüşler çok daha hızlıdır. Ziyaretçisi olan oturmuş sitelerde çoğunlukla ilanınızı paylaştıktan saatler sonra mesajlar ve aramalar gelmeye başlar. Bu hızlı girişe hazırlıklı olmayanlar ilk günlerden olumsuz izlenimler sergileyebilirler. O yüzden hızlı bir sitede paylaşım yapacaksanız her şeyinizle ilk görüşmenize hazır olmaya gayret etmelisiniz.  Hazırlık yapmanız için gerekenleri sitenizdeki makalelerde kolayca görebilir ve öncelikle hazırlık aşamasını tamamlayabilirsiniz.

İşe başlarken ne kadar eksiksiz olursanız görüşme kalitenizde o oranla artacak ve müşterinizi memnun edecektir. Memnun müşteri süreklilik açısından gerekli bir kriterdir. Sürekli sorunlu birliktelikler gerçekleştiren bir sevgiliye kimse telefon açmak istemez. Hep başka bir alternatif olup olmadığına bakılır ve genellikle hep bir alternatif bulunur. Zamanla unutulan bir sevgili olur ve kimseye seans veremez hale geldiğinizde artık mecburen yeni bir isme ve yeni bir şehre ihtiyacınız olur. Yeni şehirde her şeye sıfırdan başlamanın zorluklarıyla yeniden mücadele etmeye başlarsınız. Eğer önceki hatlardan kendinize ders çıkarabildiyseniz ne ala, bu defa daha düzgün ilerleme gösterirsiniz. Eğer hatalardan ders almadıysanız ve hala o tür hatalarla hizmet verirseniz, seksen birde de çalışsanız etkili olamazsınız. Çoğu erkek jigolo ajansı sayfasına bilgilerini doldurduğunda her şeyin tamam olduğunu düşünerek hareket eder. Hataların ilkini de bu aşamada yapmış olurlar.

Hazırlıklı bir jigolonun evinden aracına, giyiminden kuşamına her şeyi dört dörtlük olmalıdır. Dört dörtlük değilse bile bunların eksikliğinin farkında olup, ivedi şekilde bu eksikliklerin tamamlanması gerektiğinin bilincinde olmalıdır. Jigolo ajansı arayanlar yeni sevgililerde eksiklik görmeye alışıktırlar, o yüzden çoğunlukla eksik noktaları yapılan ilk buluşmalarda görmezden gelmeyi seçerler. Birkaç seans için size şans tanırlar veya sizinle görüşmeye bir süre ara verip biraz gelişmenizi beklerler. Tekrar aradıklarında artık sizde değişiklik görmeyi beklerler, eğer göremezlerse sizden ümidi keserler. Kalitesiz görüşmeden çıkan bayan için harcanan para çöpe gitmiş demektir, bu duruma kim olsa en fazla bir ya da iki defa göz yumabilir. Sizde olsanız bir sevgiliye gitseniz ve her gittiğinizde tatmin olmadan ayrılsanız sonunda o görüşmeyi yapmak istemez farklı bir bayan görmek istersiniz.

Türkiye genelinde on binlerce erkeğin bu sektörde çalıştığı düşünülürse çok hareketli bir sektörde çalıştığınızı aklınızdan çıkarmamalısınız. Ayrıca her gün bu kişiler arasına yeni rakipler eklenmekte ve başarısız olanlar çıkmakta. Sizde o başarısız sevgililer arasında olup olmamayı kendi çabalarınızla belirleyeceksiniz. Hiç hata yapmamalısınız demiyoruz, elbette insan olarak en deneyimli döneminizde bile hataya düşmeniz mümkün. Burada önemi olan hataların düzeltilmesi ve aynı hataya yeniden düşmemektir. Jigolo ajans site destek olurken, bayan ziyaretçilerinde güvenliğini korumak zorundadır. Davranışlarınız bir bayanı rahatsız ettiğinde, bayanın güvenine zarar verdiğinde site size uyarıda bulunabilir. Hatta ileri düzeyde bir risk teşkil ediyorsanız ilanınızı yayından kaldırmaya varak bir uygulama yapabilir. Müşterinize verdiğiniz en iyi hizmet uzmanı olduğunuz daldır. Uzmanlığınız dışında kalan isteklere yaparım diyerek kariyerinizi masaya yatırmayın. Kariyerinizi zedeleyen bir görüşmenin yorumunu, on tane iyi görüşmenin yorumu bile temizleyemez.