14 Temmuz 2021

Gülay Anadolu Yakası

ile jigolo

Genç ve fantezi dünyası rengarenk olan genç bir Anadolu Yakası jigolo sitesiile keyifli saatler geçirmek istermisiniz ? Sanki istiyorum diyen olgun ve deneyimli bayanların sesini kulaklarımda duyar gibiyim ben Oğuz Malatya’da yaşıyorum 23 yaşındayım bir erkek giyim mağazasında satış sorumlusu olarak çalışmaktayım. Hiç bir zaman üniversite okumak isteyen biri olmadım annemin zoruyla zar zor liseyi bitirdikten sonra mağazalarda satış sorumlusu olarak çalışmaya başladım.

Mesleğimi seviyorum yalnız aldığım maaş hiç bir zaman yeterli olmadı her zaman ayın sonunu zar zor getiren bir insan oldum. Tüm bu yaşadığım zorluklardan bunaldığım bir gün internette gezinirken gördüğüm bir reklam sayesinde kendime güzel bir hayatın kapılarını aralamış oldum.

Ben karşısındaki bayana sadece para gözüyle bakmayan Anadolu Yakası jigolo başvuru çünkü her zaman aldığım paranın hakkını vermek istemişimdir o yüzden yanımdan ayrılan her bayanın benden memnun bir şekilde ayrılmasına dikkat ettim sanırım görüşme sağladığım bayanların beni tekrardan istemesinin tek sebebide bu çünkü ilk önemli kuralım karşımdaki bir bayan ve bayanlar bence onların bedenlerinden önce ruhlarına dokunup onu gevşetip rahatlattıktan sonra cinsel ilişkiye hazır hale getiren erkeklere ayrı bir ilgi duyuyor.

Anadolu Yakası jigolo ajansı Eğerki bu zamana kadar içinizde tutup süreklani hayalini kurduğunuz bir fanteziniz var ise bunu benimle paylaşmaktan asla çekinmeyin çünkü hayalinizi gerçekleştirmek benim için ayrı bir zevk olucaktır. 1.90 boylarında 85 kilo gayet iri yapı bir fiziğe sahip olan enerjisine ve erkekliğine güvenen bir jigolo olduğumu asla unutmayın. Ben size kendimi kısaca anlattım şimdi harekete geçme zamanı sizde.