jigolo ajansi bayan uyeler 25

Anadolu yakası jigolo iş ilanı

Genç ve fantezi dünyası rengarenk olan genç bir jigolo ile keyifli saatler geçirmek ister misiniz ? Sanki istiyorum diyen olgun ve deneyimli bayanların sesini kulaklarımda duyar gibiyim ben Oktay İstanbul Anadolu yakasında jigololuk yapmaktayım. 23 yaşındayım bir erkek giyim mağazasında satış sorumlusu olarak çalışmaktayım. Hiç bir zaman üniversite okumak isteyen biri olmadım annemin zoruyla zar zor liseyi bitirdikten sonra mağazalarda satış sorumlusu olarak çalışmaya başladım.

Mesleğimi seviyorum yalnız aldığım maaş hiç bir zaman yeterli olmadı her zaman ayın sonunu zar zor getiren bir insan oldum. Tüm bu yaşadığım zorluklardan bunaldığım bir gün internette gezinirken gördüğüm bir reklam sayesinde kendime güzel bir hayatın kapılarını aralamış oldum. ilk başlarda biraz çekimser olsam da ilk görüşme sağladığım günü ve bayanı asla unutmuyorum.

Çünkü o gün ben bu meslek için en ideal insanlardan biri olduğumu ve bu iş için doğduğumu anlamış oldum. görüşme sağladığım bayanın aldığı zevk ve haz gözlerinin içine baktığımda bile belli oluyordu. zaten kendisiyle yaklaşık 6 ay görüşmeye devam ettim kendisi başka bir şehir e taşındığı için birbirimizden kopmak zorunda kaldık.

demek istediğim şu benimle bir kere görüşme sağladıktan sonra bana bağımlı olma şansınız fazlasıyla yüksek bir erkeğin seks gücüne bağlanmaktan korkan kadınlar benimle görüşme sağlamadan önce bir kaç defa düşünmesinde yarar olacaktır.

Ben karşısındaki bayana sadece para gözüyle bakmayan bir jigolo oldum her zaman aldığım paranın hakkını vermek istemişimdir o yüzden yanımdan ayrılan her bayanın benden memnun bir şekilde ayrılmasına dikkat ettim sanırım görüşme sağladığım bayanların beni tekrardan istemesinin tek sebebi de bu çünkü ilk önemli kuralım karşımdaki bir bayan ve bayanlar bence onların bedenlerinden önce ruhlarına dokunup onu gevşetip rahatlattıktan sonra cinsel ilişkiye hazır hale getiren erkeklere ayrı bir ilgi duyuyor.

Avrupa yakası jigololuk iş ilanları

Sitemize çalışan travestiler dahil ilan vermeye hakkı vardır.Eğer ki bu zamana kadar içinizde tutup sürekli hayalini kurduğunuz bir fanteziniz var ise bunu benimle paylaşmaktan asla çekinmeyin çünkü hayalinizi gerçekleştirmek benim için ayrı bir zevk olacaktır. bana göre seks doruklarda en uçlarda yaşanması gereken hem erkek hem kadın için harika bir duygu insanı rahatlatan sıfırlayan ve kendini iyi hissetmenizi sağlayan bir duygu.

ve bence herkes seksin anlamını bilmiyor seks sadece kendi zevklerinizi düşündüğünüz bencil bir duygu değil ülkemizdeki kadınların bir çoğu tatmin olmanın zevk almanın ne demek olduğunu bilmeyen seksi sadece bir görev olarak yapan insanlardır. bu durumda da bizim gibi seksin kitabını yazan cinsel gücü yerinde yatağındaki kadını her pozisyonda farklı çeşitlerde zevkin doruklarına ulaştırabilmeli işte bu yüzden

ben İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren  kendine güvenen ve benden iyisinin 0lduğunu düşünmeyen bir jigoloyum 1.90 boylarında 85 kilo gayet iri yapı bir fiziğe sahip olan enerjisine ve erkekliğine güvenen bir rentboy olduğumu asla unutmayın. Ben size kendimi kısaca anlattım şimdi harekete geçme zamanı sizde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.