jigolo serap

Serap ığdır jigolo

Ufak kentlerde yaşam sürdürmek dünyanın en zor şeyi galiba.Özellikle de genç bir bayansanız.Iğdır’ da yaşıyorum.Dolgun göğüslü ve cinselliği doya doya hayatı seven bir bayanım.Arzularımı karşılayacak ve sıklıkla bana partnerlik yapacak bir  Iğdır jigolo ajansı üyesine gereksinimim var.

Beni yalnızlıktan kurtaracak bir erkek istiyorum.Hem yatakta hem sosyal yaşamımda bana eşlik edebilecek seçkin bir erkek iseniz, zaman kaybetmeden duyurumun altına numaranızı bırakın. Mesleğimden de anlayacağınız üzere dış görünüşüne çok dikkat eden 1.60 boylarında 50 kilo bence gayet güzel bir bayanım yıllardır bastırdığım bu cinsel açlığı jigololar ile görüşme sağladıkça daha çok ortaya çıkarmaya başladım.

Bir süreliğine bende yorucu işlerde çalışmak zorunda kaldığım için gün sonundaki halinizi ve yapmak isteyip yapamadıklarınızı tahmin edebiliyorum. Bırakın kendinizi bana, yorgunluğunuzu size unutturabilecek yöntemlerimden biri olan masajımla uzun gecemiz başlasın.

Masaj kaybettiğiniz enerjinizin büyük bölümünü yenileyecektir, eğlenceli kişiliğimse geriye kalanı halledecektir. Çok aktif bir gece geçirmemize rağmen, kaliteli zaman geçirdiğimiz için hiç yorgunluk hissetmeden, ertesi gün hayatınıza devam edeceksiniz. Haftalık görüşmek isteyenlere çok uyguna gecelik görüşmeler veren bir Iğdır jigolo sitesi hatunu olarak tanınıyorum.

“Serap ığdır jigolo” üzerine 16 yorum

  1. merhaba serap jigololuk sadece seks demek değildir dertlerin sıkıntın varsa anlatabilirsin sevgi şevkatte isteyebilirsin ben sana bunları sunabilirim ve seks arzularsan oda var ulaşmak istersen

  2. ben istanbuldayım ama seyehat engelim yok hiç birşekilde boyum 190 esmerim e haliylede yakışıklı:)

  3. Selam ben ığdırdan kuzey 22 yaşındayım genç ve yakışıklı bir erkeğim vatsapdan yazabilirsin istersen

  4. serap cinsellikten ziyade hayatına yaşam katmak isterim şu 3 5 günlük dünyada varmısın büyük bir maceraya gollumizim ve kalbimizin istediyi yere gitmeye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.